Je weet wat ik zoek dus je gaat me daar bij helpen. Hoe en wat zien we als we hebben kennisgemaakt. Ik verwacht wel discreet contact en niet dat ik gelijk vanaf dat moment achterom moet kijken om te zien of iemand achter me aan komt. Ik doe normaal dus dat verwacht ik van een ander ook. Stel of Alleen het is allemaal leuk en welkom
Elke1956, 61 jaar · Westbroek
Ik zou graag een man willen vinden die veel waarden heeft. Ik zou willen dat mijn potentiële partner zeker de kwaliteiten zou hebben als; Pienter, in staat zichzelf niet altijd even serieus te nemen, grappig, creatief, kalm, nieuwsgierig, respectvol en liefdevol.
Lekkerding1964, 53 jaar · Groningen
Lief, eerlijk, betrouwbaar goeduitziend, geen snor en geen baard.
Meisjes in de chatbox
BiekeVdJ, 26 jaar · Antwerpen
♥ Antwerpen
♥ Ik heb gekleurd haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik rook
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
BiekeVdJ is op zoek naar:
Ik zoek een paar leuke dates, daarna misschien wel meer............ ;0
Ik heb geen speciale eisen, als wij maar normale gesprekken kunnen voeren. Het liefst niet te ouderwets, want ik ben zelf best modern en het zou kunnen dat het dan misschien niet zou kunnen klikken tussen ons. Doeg!
Ben jij die jongen die mij een gezellige tijd kan bezorgen? Iemand doe de juiste snaren raakt? Stuur me dan alsjeblieft zo snel mogelijk een berichtje? Liefst nog met een leuke grappige foto van jezelf Maar alleen serieuze reacties... Ik ben niet meteen op zoek naar een vaste relatie, maar een gezellige
Iemand die het niet erg vind dat ik nog ergens stiekem een vriendje heb, leuk en spontaan is en vooral zin heeft in een leuke tijd! Ben je een beetje avontuurlijk en er niet vies van bent om nieuwe dingen uit te proberen? Hier komen! Hihi
Jij bent een man die het spannend vindt om eens letterlijk geknipt en geschoren te worden. Jij hebt veel haar en wil het kaal zijn wel eens ervaren, vooral als de kapster alleen een schortje draagt. Zou je dat kunnen weerstaan ?
U bent verzorgt , eerlijk en niet jaloers. U hebt vervoer, ik heb geen auto dus verder weg is voor mij een probleem. Maar daar komen we wel uit neem ik aan.