Man van dezelfde leeftijd, die samen met mij de nodige dingen wil gaan doen en eventueel wel meer op langere termijn. Verder gewoon een leuke verschijning hebben en met regelmaat tijd kunnen maken voor iets leuks samen.
JuneL246, 56 jaar · Weerselo
Op zoek naar die kerel in het leven, die mij niet in een hokje stopt.
Theaah, 48 jaar · Oud-Turnhout
Je moet er niet 2 keer over nadenken en je wilt mij lekker vaak nemen, je bent erotisch, sexy and wilt wel een pleziertje met een hoop bevrediging hebben! Ik zal het allemaal ook voor jou doen, maak je daar maar niet druk om!
Droeftoeter, 47 jaar · Bilzen
Ik vind het belangrijk in een relatie dat je veel overeenkomsten hebt, maar dat je ook op veel vlakken verschilt. Zo kun je namelijk in mijn ogen alleen maar van elkaar leren, je ziet jezelf in een spiegel omdat die je voorgehouden wordt door de ander. Zo kun je beiden groeien, en natuurlijk het liefst naar elkaar toe!
Meisjes in de chatbox
Sad1e25, 26 jaar · Leuven
♥ Vlaams-Brabant
♥ Ik heb rood haar
♥ Ik heb grijze ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Sad1e25 is op zoek naar:
Ik ben op zoek naar een geweldige minnaar die bij mij zal zijn tot mijn tijd is gekomen. Ik zal je het beste leven geven dat je zult hebben.
Ik zoek een stoute man die me een beetje van zijn tijd wil geven. Leeftijd maakt me niets uit, zolang we maar bij elkaar passen en dezelfde gedachtes hebben op seksgebied, want als dat goed is dan komt de rest toch vanzelf?
Heb je de kwaliteiten die ik hierboven heb genoemd? Ik wil gewoon dat we van elkaars gezelschap genieten. Ik weet dat dit goed voor ons zal zijn. Wat zijn de dingen die je voor mij kunt doen?
Ik wil een eenvoudige man die begrijpt en het uithoudingsvermogen heeft om alles te doen als het gaat om seks. Actief en wild, die me graag plezieren en mijn lichaam verwennen. Jij bent de juiste voor mij!
Nou de beste man zou winnen als jij mij gelukkig kan maken, iets zeggen wat mij raakt mij het gevoel geven dat ik er mag zijn, dan ben je al goed op weg
Een vent die weet hoe hij mijn ondergoed zo langzaam moet verwijderen. Een vent die mijn beha kan losmaken. Een vent die het tussen de lakens zal doen.
lief, gezellig,spontaan tja, het gebruikelijke. zonnebank kleurtje os altijd goed.geen moederskindje, maar een stoer binkie. maar geen ego wat helemaal naar je hoofd stijgt. daar prik ik zo doorheen. en wees eerlijk