Ben jij en lieve, verzorgende man die het leuk vind om leuke dingen te den dan mag je wel op mij reageren hoor. Zou makkelijk zijn als je in de buurt woonde maar gelukkig zijn er genoeg opties om te reizen. Maak jij mijn dag weer een beetje leuk?
Als jij ook van dingen houdt die minder standaard zijn is dat al een overeenkomst. Ik heb geen eisen maar zoek wel iemand die mij leuk vindt zoals ik en! Samen muziek luisteren, uitgaan, leuke dingen doen. Ouder heb ik echt geen moeite mee!
Het enige wat ik mis is een partner om een toekomst mee op te bouwen. Voor de rest heb ik zo'n een beetje wel alles op een rijtje. Alleen heb ik een leegte die nog gevuld moet worden.
Jij moet de aantrekkelijke en eerlijke man zijn. Ik wil een man die graag op avontuur gaat en die veel dingen zal doen om onze relatie niet saai te maken. Je moet wild en actief zijn met seks. Serieus en open zijn voor een langetermijnrelatie.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
PurpleEyes, 26 jaar · Coevorden
Ik hou van rustige mensen, met persoonlijkheid, een goed karakter, die graag werken.. Een loyale man, eerlijk, oprecht,
Marrthe, 27 jaar · Deinze
Waarom lukt het mij nou niet om een leuke man te vinden? Ze lopen overal rond maar op een of andere manier kom ik altijd de verkeerde
TheWilders, 26 jaar · Middelburg
wij twee dames en jij een heer. En dat is wat wij zoeken een man die een dag helemaal tot onze beschikking kan staan en wij natuurlijk
PleasureFest, 27 jaar · Hilversum
Casual, los, spontaan, vrolijk, energiek en actief. Maar ook nieuwsgierig en geïnteresseerd. Meer belang hechten
Kylee91, 26 jaar · Hoegaarden
Jij hebt wel een boontje voor meiden die zich niet meteen laten bepotelen.; Dat straalt een vorm van respect uit, voor mezelf
Kimmy91, 26 jaar · Zeewolde
Ben jij geen jaloerse man? En kan jij trots op mij zijn, zoals ik ben. Dan wil ik graag in contact met je komen.
Stoethaspeltje, 26 jaar · Hofstade
Een lieve jongen die de tijd neemt om iemand echt te leren kennen, die geduldig is maar hard werkt om vooruit te geraken. Een
BeautyFaceeH, 26 jaar · Meppel
Ik wil graag de geborgenheid voelen en ook mijn warmte aan een gezellige man kunnen geven. Wie zoekt dit ook?