Je bent geil en je houdt van snoepen dan zit je bij mij goed, eerst snoepen tot je er misselijk van word en daarna mag je mij neuken zolang je conditie het toelaat voorwaarde is wel dat je ziekte vrij bent en dat ook kunt bewijzen.
Lekkere hete vent die van geen wanten weet. Je weet hoe je met een mooie meid als mij om moet gaan en kan me heerlijk verwennen. Daarnaast ben je zacht maar kun je af en toe ook lekker wild zijn ;-)
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Borningfire, 26 jaar · Biddinghuizen
Jij bent gewoon een man die van sex houdt, maar die zeker de behoeftes van zijn bedpartner ook in de gaten houdt en ook wil invullen.
Littlegirlyy91, 26 jaar · Hoensbroek
LaDais, 26 jaar · Lelystad
Jij bent zachtaardig met een bende humor, je bent leuk, af en toe een beetje gek, je hebt je minder leuke punten maar wie heeft
T4ylor24, 27 jaar · Punthorst
Kan me de voldoening geven die ik altijd al wilde. Misschien breng je de nacht met me door en kunnen we veel dingen samen in mijn
Liefvosje, 26 jaar · Almere
Je ziet een trio wel zitten en heeft geen bezwaar tegen mij of mijn vriend. Je hebt vervoer. Je bent vrij om te gaan en staan waar
LovemyPussy, 26 jaar · Elsloo
Daar komen mijn 'eisen' hihi, gek woord want ik ben daar veel te bescheiden voor: je bent een lieve man, dit uit zich in je omgang
Sweetlaylaxx, 27 jaar · Almere
wel het maak niet zo veel uit
Wreckingballetje, 26 jaar · Kobbegem
Dus net als mij enthousiast, gezellig, in voor een goede grap en niet op zijn mondje gevallen, dan ben ik opzoek naar JOU..