Het zou natuurlijk leuk zijn als je ook van muziek en feesten houd, maar misschien trekt het je niet en hebben wij andere interesses die overeen komen. Daar moeten we dan maar achter zien te komen, vind je ook niet?
Als je bereid bent om wat plezier met me te hebben zal ik je laten voelen dat je goed samen met me kunt zijn. Laten we het spannend maken en leuke dingen met elkaar doen. Ik hoop dat dit het begin is van iets goeds voor ons beide. Ik ben klaar voor je.
Hallo leuke mannen van Nederland, Ik ben Ingrid ( 22 jaar ) en kom uit Den Haag. Ik ben op zoek naar een leuke spontane man/jongen die zin heeft om met mij samen iets leuks op te bouwen. Ik ben op zoek naar een man die met mij een vaste relatie wil opbouwen. Ik heb veel vriendinnen en daar doe ik ook regelmatig iets