Het zou natuurlijk leuk zijn als je ook van muziek en feesten houd, maar misschien trekt het je niet en hebben wij andere interesses die overeen komen. Daar moeten we dan maar achter zien te komen, vind je ook niet?
Een leuke kerel die het goed met me meent. Die me niet voor de gek houdt, eerlijk tegen me is en die ik kan vertrouwen. Sportief zijn en niet roken vind ik grote pluspunten.
Je vind het niet erg om soms een paar dagen alleen thuis te zijn omdat je weet dat ik terug kom naar je, je bent er dan voor me en je vind het heerlijk om verzorgd te worden als ik thuis ben, waarom schrijf je me dan geen bericht?
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
JamieSingle, 27 jaar · Enschede
Volgt
SexyAeriel23, 26 jaar · Reahûs
Als jij net zo actief bent als ik en ook wil gaan voor een serieuze relatie, laten we elkaar dan een goeie tijd geven. Ik denk
Superverlegen, 27 jaar · Delfzijl
Lief zorgzaam behulpzaam spontaan en met passie voor alles om je heen. Je bent ouder dan mij dat vind ik wel zo fijn. En misschien
YvonneKlaassen, 26 jaar · Almere
ben niet wanhopig maar ik kan niet altijd met jongens opschieten. dacht misschien zit er hier wel wat leuks tussen
ChantalisHorni, 26 jaar · Loënga
Zin hebben in lekker veel sex op spannende plekken, die moet je natuurlijk ook weten! Super geil zijn, weten hoe je mij op verschillende
Mirthehoeven, 27 jaar · Etten-Leur
volgt
Duveltjebabe, 27 jaar · Gelrode
Een man die sterk in het leven staat, graag intens geniet en misschien wel een gekke meid aan zijn zijde wil