Een uitdagende man die wat van zijn leven maakt en op zoek is naar een gezellige en spontane jonge vrouw. Ook moet jij iemand zijn die niet te hard van stapel loopt.
Ik hou van een hete kerel om hier met mij te zwemmen, we kunnen ook iets anders doen, afhankelijk van waar je nu aan denkt. Als je enthousiast bent, stuur me dan nu een bericht!
Je bent niet zo heel makkelijk over te halen, vrouwen moeten echt wel wat moeite voor je doen om je te verleiden. Je bent goedlachs, goed gemanierd en je ziet er verzorgd uit.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Liefvosje, 26 jaar · Almere
Je ziet een trio wel zitten en heeft geen bezwaar tegen mij of mijn vriend. Je hebt vervoer. Je bent vrij om te gaan en staan waar
Elizaa, 26 jaar · Eindhoven
volgt
Liese Lore, 27 jaar · Lommel
Ik ben dus hier om eventueel met een goede kerel samen te zijn. Als jij zo'n kerel zou zijn, dan zou ik echt alles waarderen wat
WenWenWen1991, 26 jaar · Herne
Ik wil weten of we het kunnen laten gebeuren, mijn maatje zijn voor het leven en wie weet voor nog meer. Daar is niets mis mee
TinaMaria, 26 jaar · Meppel
iets lekkers om heerlijk van te genieten ;)
JazzUp, 27 jaar · Aerdt
Als je me een goed gevoel f kunt geven, zal ik je belonen op bed. Ik ben hier op zoek naar iemand die me als een prinses zal behandelen.
Stil, 27 jaar · Apeldoorn
Als jij een jongen of man bent die lekker zijn eigen ding doet vind ik dat erg prettig. Samen iets opbouwen is zeker belangrijk