Omdat ik van mooie lingerie hou en er veel van in me kast heb, maar ze Ik ben op zoek naar een mooie en lieve man tussen de 25 en 45 jaar die zich goed verzorgd. Ik ben zelf een pittige dame die van leiding houd maar het af en toe ook weg geeft. Denk je dat je me aan kan en lijkt het je wat laat het me weten en stuur me snel een mail.
Iemand om samen de wereld te ontdekken en samen te genieten van de leuke dingen in het leven. Wie weet klikt het wel en kunnen wij jaren genieten van elkaars warmte en liefde!
Op zoek naar iemand die mij kan bijhouden met zijn gekheid. Als je een keer met een kater wakker wordt, moet je er niet gek van opkijken dat je een getekende snor en een vaste wenkbrauw op je gezicht hebt. Ik moet gewoon een leuke klik met je kunnen hebben