Lekker ondeugend en charmant type wat alles goed voor elkaar heeft. Zelfstandig, direct mag ook, lief en romantisch. Dat zijn al heel wat dingen die mij aanspreken. Eigenlijk maakt het mij niet zoveel uit hoe je er uit ziet of waar vandaan. Geef jij mij die ene kriebel?
Ik hou van een hete kerel om hier met mij te zwemmen, we kunnen ook iets anders doen, afhankelijk van waar je nu aan denkt. Als je enthousiast bent, stuur me dan nu een bericht!
Omdat ik van mooie lingerie hou en er veel van in me kast heb, maar ze Ik ben op zoek naar een mooie en lieve man tussen de 25 en 45 jaar die zich goed verzorgd. Ik ben zelf een pittige dame die van leiding houd maar het af en toe ook weg geeft. Denk je dat je me aan kan en lijkt het je wat laat het me weten en stuur me snel