Ik heb geen speciale eisen, als wij maar normale gesprekken kunnen voeren. Het liefst niet te ouderwets, want ik ben zelf best modern en het zou kunnen dat het dan misschien niet zou kunnen klikken tussen ons. Doeg!
Leuke mannen (oudere mannen mogen ook reageren hoor) die wel zin hebben in een beetje ontspanning zal ik maar zeggen. Dan weet je vast wel wat ik bedoel.
Mijn tekst spreekt je aan dat ten eerste. En je wil met mij wel iets leuks gaan doen. Iets drinken of gewoon een dagje weg. En je bent niet op zoek naar puur een relatie. Want hoe kan je dat weten van tevoren als je elkaar nog niet kent. Misschien zie je wel een vriendschap zitten of juist veel meer. Ik hoor vanzelf
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Sammie2014, 27 jaar · Hulst
Volgt
Mooi, 27 jaar · Antwerpen
Ik hou van donkere types die mij uren kunnen verwennen met hun tong en lekkere ...
Wet4Youbab3, 27 jaar · Boortmeerbeek
Ik zoek een man die mij neemt zoals ik ben. Ik loop ook weleens in een joggingpak. Of met mijn haren op een staart zonder make
Alexandria1991, 26 jaar · Aspelare
Je moet wel heel actief zijn en als ik zeg dat we naar een bepaalde plek gaan, vertel me dan direct of je wel of niet kunt komen!
WonderfullMe, 27 jaar · Bant
Je zou heel expressief moeten zijn en me moeten plezieren als ik dat wil. Laten we samen stoute dingen doen en plezier maken!
Meisje92, 26 jaar · Amsterdam
Volgt
SeptGirlX, 26 jaar · Minderhout
Ik wil een potentiële partner vinden of ontmoeten, inclusief vrijen. Je zou fysiek aantrekkelijk en gezond moeten
Kimberly00, 27 jaar · Hemelveerdegem
Ik zoek eigenlijk iemand die lief is, er leuk uit zit en waar ik mee op dezelfde lijn zijn qua doen en laten.