Leuke mannen (oudere mannen mogen ook reageren hoor) die wel zin hebben in een beetje ontspanning zal ik maar zeggen. Dan weet je vast wel wat ik bedoel.
Jij bent spontaan en houdt van verrassen en verrast worden. Feestjes en uitgaan vind je leuk, maar je geniet net zoveel van samen op de bank een film kijken of uit eten. Je besteed aandacht aan je uiterlijk en bent op zoek naar iemand als mij!
Een man bereid om gewoon plezier met mij hebben en zal iets heel leuks doen! Als je tijd voor me hebt, kun je alles doen wat je wilt. Hoe wil je me meer kennen ?!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Vero20, 26 jaar · Antwerpen
Single girl looking for a MAN with true heart of LOVE caring if you are the one i desire write me on this mail (vero_rabi at yahoo
Infie, 26 jaar · Houten
Ben jij hier ook naar op zoek, en wil jij ook graag een serieuze en mooie toekomst samen opbouwen. Dan hoor ik graag van je!
Nienkee-, 27 jaar · Bolsward
We zijn allemaal op zoek naar geluk. En je weet nooit waar en wanneer je geluk zal vinden. Ook weet je nooit hoe jouw geluk eruit
Broke Up91, 26 jaar · Vlodrop
Als het aan mij ligt, doen we alleen maar leuke dingen samen! Ik breng graag wat tijd met je door in de natuur en hopelijk wil
Sproeting, 26 jaar · Scherpenzeel
Niet te oud, Niet te jong. Flexibel. Leuke baan. Geen one night stand type. Casual. Begripvol. Ondersteunend. Aanvullend.
BBchick, 27 jaar · Mechelen-aan-de-Maas
Ik zoek een leuke, spontane jonge man die met mij wil genieten, gewoon even alle remmen los want we zijn tenslotte nog jong.
XFloorX90, 27 jaar · Uitdam
Een voorkeur heb ik echt niet, heb niet eens een beeld voor ogen van hoe de prins op het witte paard er uit ziet. Het liefste een
Sue Sue, 26 jaar · Almelo
Als je denkt dat we geweldig zullen zijn voor elkaar, ben ik er vrij zeker van dat we een kans krijgen om deze vandaag waardig