Nu ik recentelijk gescheiden ben ben ik dus op zoek naar een partner om samen te genieten van die lichamelijke inspanning. En dat kan zijn door lekker in de buitenlucht ons te vermaken met één of andere sportieve activiteit maar hey, ik ben er eerlijk in, ik mis ook de bed-activiteiten heel erg hoor.
Jij bent de perfecte neukpartner. Je hebt een hormoongestuurde geilheid. Onze libido moet kloppen. Je zult me ??willen gebruiken en ik zal je gebruiken voor mijn bevrediging of tevredenheid.
Je moet weten dat ik allergisch ben voor chocolade, maar ik word er gewoon door genies, dus ik eet het nog steeds. Niet echt een groot probleem voor mij. En je weet hoe je een inspanning kunt doen om me gelukkig te maken. Ik heb klein geluk dus niet kieskeurig.