Een man die me kan bewonderen vanwege mijn instelling. Een man die mij niet zal veroordelen vanwege wat anderen zullen zeggen. Een man die zijn eigen beslissingen neemt en nooit door iemand wordt opgedragen.
Als je bereid bent om wat plezier met me te hebben zal ik je laten voelen dat je goed samen met me kunt zijn. Laten we het spannend maken en leuke dingen met elkaar doen. Ik hoop dat dit het begin is van iets goeds voor ons beide. Ik ben klaar voor je.
Niets is er zo slecht als een man met een ego zo groot, dat je boven je stand moet gaan leven. Ik vind dat ook seksueel, helemaal niet aantrekkelijk... Zo'n man die hoofdzakelijk alleen maar zichzelf het belangrijkste vindt. En zichzelf fantastisch vindt. Maar het andere extreme is een man die helemaal