Je kunt me vertellen aan welke plek ik moet werken. Ik zal weten welke van die onderdelen zacht of hard aanvoelt. Ik zal opzettelijk, langzaam slagen of wrijving veroorzaken over de nerven van je spieren naar je lul. Mijn mond zal ook de slag maken. Je zult klaarkomen en meer ontspannen zijn. Dan zal ik je heel goed neuken!
Ik zoek naar een leuke heer om lekker mee te babbelen en eventueel een date mee te hebben. Hij moet van sporten houden en als hij ook van muziek houd en misschien ook nog een instrument weet te bespelen dan is dat een pluspunt.
Gezelligheid en spontaniteit voorop. In voor een geintje, niet alleen de lusten maar ook de lasten, ondernemend, lief en me op waarde weten te schatten. Tussen de 25 en 35 en dit profiel past bij jou? Wees origineel en stuur me een leuk berichtje... :-) By the way, met niet alleen de lusten maar ook de lasten