Je wilt dat iemand gewoon naar je problemen luistert en zich beter voelt nadat je dat gedaan hebt, je hebt een vriend nodig of je wilt een relatie nastreven die verder gaat dan je vrienden. P. S. Ik ben vrij verlegen in berichten, dus aarzel eerst niet om het bericht te sturen. Ik zal antwoorden!
Je bent een goed gezelschap, je bent iemand die zich makkelijk kan uitdrukken. Je bent een geweldige motivator en je bent in een goede conditie. Je hebt lef en bent een ondernemende man.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Vleugje90, 26 jaar · Zaandam
Je bent open spontaan vrij en een beetje nonchelant..
Babe1991, 26 jaar · Antwerpen
Ik ben op zoek naar een toffe vrouw die zich met mij wilt amuseren, jongens... don't even try.
AlexxN1, 26 jaar · s-Heerenhoek
Ik ben op zoek naar een leuke vent die graag dingen doet die ik graag doe. Je moet echter exclusief voor mij zijn, want anders
Julia317, 26 jaar · Vroomshoop
Een aardige en vooral begripvolle man die zich aangetrokken tot mij voelt tom samen een heel leuke en gezellige tijd te hebben.
Lekkerdroppie, 27 jaar · Enschede
Je houdt van een feestje, maar je weet mij ook af te remmen en geeft wat rust geeft. Gezelligheid en eerlijkheid is belangrijk.
Anjah, 27 jaar · Antwerpen
Zelfde muziek smaak, Niet te oud iets in de 18 en de 25 ofz xx
Beugelbekkie90, 26 jaar · Dalen
Verder kijken dan je neus lang is daar begint het mee. Achter de wolken schijnt een zonnetje en dat ben ik. Sporten doe je graag
SammySamSam, 26 jaar · De Waal
Je hebt een idee van wat ik probeer te zeggen, bent gevoelig genoeg voor wat ik wil, wees niet grof als we in het openbaar zijn