Volgens mij bied ik je een hele leuke functie aan. Hard werken voor je centen moet je niet doen en het is daarnaast nog leuk om te doen ook. 24/7 hoef je niet beschikbaar te zijn, het is op afroepbasis zullen we maar zeggen. Heb ik je niet nodig, dan kan je doen wat je wilt. Maar heb ik je wel nodig, dan verwacht ik ook wel dat ik geen 3 dagen moet wachten.
Als je bereid bent om wat plezier met me te hebben zal ik je laten voelen dat je goed samen met me kunt zijn. Laten we het spannend maken en leuke dingen met elkaar doen. Ik hoop dat dit het begin is van iets goeds voor ons beide. Ik ben klaar voor je.
Een leuke kerel die het goed met me meent. Die me niet voor de gek houdt, eerlijk tegen me is en die ik kan vertrouwen. Sportief zijn en niet roken vind ik grote pluspunten.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
3linor91, 26 jaar · Haasdonk
Jij wilt wel lekker met mij gaan zwemmen en natuurlijk heel stout doen samen met mij hihi!
Elffieh, 26 jaar · Bergen op Zoom
Laten we dit snel gaan doen. Ben je klaar voor de dingen die we samen kunnen doen? Ik weet zeker dat je vandaag van me zult genieten.
Sexy Vanna, 26 jaar · Baarn
Man die met mij mee kan gaan, zelfs op andere plaatsen om seks te hebben. Een man die geen angst heeft om nieuwe dingen te proberen
AnneCat, 27 jaar · Meppel
Hier ga ik natuurlijk niet te langdradig over zijn. Dit is meer een test voor mij, kijken wie reageert en wat de reacties zoal
Speelvogel, 27 jaar · Gent
Je weet hoe je een vrouw moet aanpakken in bed? Laat me dan zeker iets weten! ;)
Superb-Vera, 27 jaar · Burgerbrug
Je moet lief en altijd respectvol zijn, ik hou van oprechte mensen en mensen die eerlijk zijn over wie ze zijn. Dus doe alsjeblieft
KISSY, 27 jaar · Zwolle
Daar kom ik snel achter hoop ik...
Sicilian90, 26 jaar · Weesp
Ben jij de man van mijn dromen? Wel moeilijk om te zeggen wat voor man dat moet zijn maar dat zie ik dan wel, ok? Wat het belangrijkste