Jij hebt wel oog voor detail, zinnenprikkelend en sensueel zijn dingen waar je heel blij van word als een vrouw dat is, Zelf ben je je er niet altijd bewust van hoe aantrekkelijk je overkomt, soms ben je een tikje verlegen, maar je staat je mannetje wel als het zover is.
Iemand die echt vriendmateriaal is, zal het verschil weten tussen echte zorgen en gevaren in het leven en wat is gewoon rechttoe rechtaan bang om de show te stelen. We moeten hier allemaal mee omgaan en idealiter, als we door het leven gaan, beginnen we erachter te komen wat intern en niet echt is en wat reëel
Ik heb iemand nodig die een dikke huid heeft en in staat is om met mijn pittige kant om te gaan, misschien ben je zelf een beetje fel of denk je gewoon dat het sexy is voor een vrouw als ze een beetje pit in zich heeft?