Jij hebt wel oog voor detail, zinnenprikkelend en sensueel zijn dingen waar je heel blij van word als een vrouw dat is, Zelf ben je je er niet altijd bewust van hoe aantrekkelijk je overkomt, soms ben je een tikje verlegen, maar je staat je mannetje wel als het zover is.
Ik ben vooral hier om nieuwe vrienden te ontmoeten en zie gewoon hoe het verder gaat. Als je meer wilt weten omdat je ook hetzelfde doelgevoel hebt of tenminste een 'echt' relatie wilt, stuur me dan een bericht. Als je ALLEEN op zoek bent na het vragen over mijn persoon, naar fotos van sexy naakte lichamen,
Niet specifieks, maar gewoon op zoek naar mensen die mij willen toevoegen en gezellig chatten.Liever geen domme gasten die alleen mn tieten willen zien!