Ideale relatie is om samen te leven met een man in een enkele klokcyclus, om de steun een geliefde te voelen. Ik waardeer in de mens eerlijkheid, openheid, loyaliteit en begrip. Het negeren van de voorwaarden van de maatregel brutale, arrogante en laffe man. Allereerst stel ik de intelligentie van de mens op prijs, want met een intelligente en interessante man wil ik al mijn vrije tijd uitgeven en zelfs geen tijd spenderen. Met slimme en intellectuele ontwikkeling van de mens zal altijd interessant zijn, niet alleen voor een tête-à-tête, maar in het gezelschap van mensen, waar hij de ziel van het bedrijf is. Het is ook een belangrijke en humoristische man, met zo'n man kan niet alleen worden gesproken over een verscheidenheid aan serieuze onderwerpen, maar ook aanzienlijk om te lachen. Moed, doorzettingsvermogen en wilskracht - de drie pijlers waarop het karakter van mijn man moet worden gebouwd. Voor zo'n man zal ik me een stenen muur voelen - ik wil een zwak, weerloos en kwetsbaar zijn, omdat ik het heb en ik het niet kan betalen. Bepaling - een belangrijke eigenschap in het karakter van de man die naast me zal zijn. De aard van mijn man om kalm, maar niet flexibel te zijn, om saai te zijn om me te ontvangen. In zijn karakter moet af en toe een imp verschijnen die in onze relatie passie en passie zal schenken. In tekenen van mijn ideale man, natuurlijk, omvat zijn acties in bepaalde situaties en gedrag. Het belangrijkste is om klaar te staan ??om gekke dingen te doen.
Je bent een goed gezelschap, je bent iemand die zich makkelijk kan uitdrukken. Je bent een geweldige motivator en je bent in een goede conditie. Je hebt lef en bent een ondernemende man.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Sam1990, 27 jaar · s-Hertogenbosch
discreet en geil, niet bang dat mn ventje meedoet! maar vrouw centraal !
Dellaa, 26 jaar · Tolbert
Ik wil alleen dat je je op me concentreert als we met elkaar beginnen te praten. Kun je vandaag iets goeds voor ons doen? Ik ben
Isaardigtoch, 27 jaar · Enschede
open staan voor een relatie, huisje boompje beestje gevoel hebben
Janis70, 27 jaar · Rucphen
Volgt
Wreckingballetje, 26 jaar · Kobbegem
Dus net als mij enthousiast, gezellig, in voor een goede grap en niet op zijn mondje gevallen, dan ben ik opzoek naar JOU..
Fait H, 27 jaar · IJsselstein
Ik ben hier voor een ontmoeting met een man die open staat voor vriendschap of dating. Ik zal iemand leuk vinden die oprecht,
DunjaD, 26 jaar · Amsterdam
Ik hoop dat je een beetje begrijpt naar waar ik op zoek ben,. mail me met een foto en ik check je laterz