Zoek jij ook in eerste instantie een vriendin? Want dan wil ik dat wel heel erg graag zijn. Mij maakt het niet uit of je ervaring hebt met een vriendin of dat je ook nog geen serieuze relatie hebt gehad. Ik wil juist heel erg graag alles aan elkaar leren kennen.
Hoe mijn ideaal stel eruit ziet? EEN MAN DIE MIJ FYSISCH EN PSYCHISCH RESPECTEERT EN OPRECHT IS. EEN RIDDER MET WARME GEVOELENS EN GOEDE WAARDEN EN DIE EEN SERIEUZE RELATIE WILT. Ik heb het in hoofdletters geschreven omdat ik het echt serieus meen.
Hoi, als je met me wilt kennismaken stuur dan aub geen flirt berichten, maar alleen leuke berichtjes waarin je iets over jezelf verteld. Een foto in je profiel is een enorm pluspunt, maar als je niet wilt dat iedereen weet dat je op een dating site staat dan snap ik goed dat je geen foto plaatst. Stuur hem dan