Als je discretie wilt, kan je die krijgen. Ik doe het wel safe. Ik wil graag wel eens een rollenspel doen maar niks waar pijn bij komt kijken. Een tik op de billen geven en krijgen kan best maar ajb geen zwepen en tepelklemmen of kettingen.
Ik ben niet op zoek naar de knapste man, leukste man hier. Ik weet dat een knappe man nooit echt veel inhoud heeft. Ik ben op zoek naar een goede man. Een man die weet voor een vrouw te staan in een relatie.
Gezelligheid en spontaniteit voorop. In voor een geintje, niet alleen de lusten maar ook de lasten, ondernemend, lief en me op waarde weten te schatten. Tussen de 25 en 35 en dit profiel past bij jou? Wees origineel en stuur me een leuk berichtje... :-) By the way, met niet alleen de lusten maar ook de lasten
Een uitdagende man die wat van zijn leven maakt en op zoek is naar een gezellige en spontane jonge vrouw. Ook moet jij iemand zijn die niet te hard van stapel loopt.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Nyarrah, 26 jaar · Emmeloord
Ik ben op zoek naar een fatsoenlijke man die vrienden met me wil zijn met de gedachte dat het tussen ons iets meer kan worden
DebbyDub, 26 jaar · Renesse
hey jij daar, kom jij op mijn geile profiel kijken? Nou as je iets van mij wil weten moet je wel ffies een mailtje sturen!!!
Stillvirgin9107, 26 jaar · Drongen
Hallo leuke man. Tenminste als je dit leest en je vind dat je aansluit op wat ik zoek. Ben jij zo impulsief dat je nu al direct
Switchke, 26 jaar · Antwerpen
Veel eisen heb ik niet. Als je maar net als mij ook goedlachs bent.
Ichliebedic1991, 26 jaar · Roermond
Ik ben opzoek naar een leuke sportieve jongen, die van gezelligheid houd.
Athenaah, 26 jaar · Overpelt
Jij bent aardig, ook erg ondeugend en je hebt een goed gevoel voor humor. Jij kan mij aan het lachen maken.
KittyIsSingle, 27 jaar · Drachten
ik zoek iemand om lekker mee te stappen, kattenliefhebber, dus niet allergisch. Het leuk vind om samen naar de bioscoop te
CurlyWurlyBabe, 26 jaar · Leuven
Ben jij die leuke jongen waar ik al een tijd naar zoek ? Nee, geen dames, echt niet! Wie laat er eens wat horen?