Ik raad aan om een ??lekker hapje te eten in een goed restaurant met een glas wijn en elkaar beter te gaan leren kennen, vind je dat ook een goed idee?
Je moet weten dat ik allergisch ben voor chocolade, maar ik word er gewoon door genies, dus ik eet het nog steeds. Niet echt een groot probleem voor mij. En je weet hoe je een inspanning kunt doen om me gelukkig te maken. Ik heb klein geluk dus niet kieskeurig.
Gek ben je van seks en je houdt van een vrouw die een goed uithoudingsvermogen. Pijpen mag ik je en je wilt mijn poesje goed likken. Ik ben kaal en je krijgt geen haar tussen je tandjes.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
BibsSexie, 27 jaar · Nieuweroord
x
Elliedah, 27 jaar · Willemsoord
Ik zou graag een man willen hebben die ook een 'mensen-mens' is en het over alle aspecten in het leven kan hebben. Hij moet weten
RedKissBetter, 26 jaar · Dwingeloo
Brandt maar los en vuur je vragen op me af. Ik vind het wel prettig als een man initiatief toont als hij interesse in me heeft.
Kiaana, 26 jaar · Bonheiden
niet saai, gezellig, leuk, spontaan, vriendelijk. Heb jij al deze kenmerken dan ben ik op zoek naar jou
Bakfiets, 27 jaar · Amsterdam
Je valt op blond met blauwe ogen en dan in het bijzonder op mij en schaamt je er niet voor dat je vriendin op een bakfiets rijd.
Hazel Dee, 27 jaar · Eerbeek
Je bent aardig en sociaal. Je bent bereid om mijn vrienden te ontmoeten Je kunt grappig zijn maar ook serieus en je moet wel
Iingridsesing, 27 jaar · Lelystad
volgt
BadMoment91, 26 jaar · Mijdrecht
Je bent een goed uitziende man op zoek naar intimiteit dat kan leiden tot iets meer. Je bent zelfverzekerd en je weet hoe je