Ben al jaren single maar snap ook wel dat het samen leuker is. En ik ben zeker niet moeilijk met mensen om me heen. Geef me wel mijn vrijheid je krijgt het van mij namelijk ook.
Ik zoek naar een leuke heer om lekker mee te babbelen en eventueel een date mee te hebben. Hij moet van sporten houden en als hij ook van muziek houd en misschien ook nog een instrument weet te bespelen dan is dat een pluspunt.
Lekker vrij, spannend, ondernemend, krachtig, stoer en lief. Ja zo kan ik een man die ik zou willen leren kennen wel omschrijven. Uiterlijk kijk ik niet zo naar want ik wil gewoon kijken hoe het voelt als we elkaar zien, voelen we ons aangetrokken en krijgen we kriebels in ons lichaam dan zit het goed.