Je bent iets ouder dan mij. Jonger vind ik niet zo fijn. Je bent goed geschapen en weet natuurlijk ook hoe je hem gebruiken moet. Je houd niet van helemaal glad. En zelf heb je ook hier en daar een haar hopelijk. Ik bedoel hiermee borsthaar en schaamhaar.
Je bent een te gekke jongen en eentje die wel een half jaar kan wachten op een eerste kusje.. Nee hoor, je zal niets te kort komen en mijn bed is groot genoeg voor jou en mij. Je hebt wel een goede conditie. En vertel eens, wat vind je lekker? Ook zoek ik een nogal gekke vriendin. Ajax aanhangers hoeven niet te
Ik hoef geen saaie man die enkel een mooie meid wil om er mee over straat te lopen. Ik wil een man die net zoals mij avontuurlijk in het leven staat en eventueel samen nog mooie reizen wil maken. Denk je ook niet dat het leuk zou zijn om in zoveel mogelijk landen seks te hebben? Laten we daar een uitdaging van maken..