Het is niet gemakkelijk om voor mij te zeggen naar wat voor soort man ik zoek, ik denk dat als je het over liefde hebt, het belangrijkste is dat je kunt laten zien wat je voor een ander kunt doen. Dat is waarom ik zou willen dat je mij de gelegenheid geeft om je te kennen, om met je te praten, om een goed gesprek te voeren en waarom niet een goede relatie te hebben
Ik hoef geen saaie man die enkel een mooie meid wil om er mee over straat te lopen. Ik wil een man die net zoals mij avontuurlijk in het leven staat en eventueel samen nog mooie reizen wil maken. Denk je ook niet dat het leuk zou zijn om in zoveel mogelijk landen seks te hebben? Laten we daar een uitdaging van maken..
Het zou natuurlijk leuk zijn als je ook van muziek en feesten houd, maar misschien trekt het je niet en hebben wij andere interesses die overeen komen. Daar moeten we dan maar achter zien te komen, vind je ook niet?
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
1990 Jelisa, 27 jaar · Emmeloord
Ik ben op zoek naar een man die begripvol, zorgzaam, aanhankelijk, attent is en die mij kan accepteren en van me houdt om wie