Niets is er zo slecht als een man met een ego zo groot, dat je boven je stand moet gaan leven. Ik vind dat ook seksueel, helemaal niet aantrekkelijk... Zo'n man die hoofdzakelijk alleen maar zichzelf het belangrijkste vindt. En zichzelf fantastisch vindt. Maar het andere extreme is een man die helemaal niets van zichzelf denkt. De onzekere man. Of erger nog; Als je nog steeds van hem houdt. De ideale man is zeker van zichzelf maar dan op een leuke manier. Een man met een ego die gedoseerd is. Een man met humor heeft zeker zijn voordelen.
Jij bent de perfecte neukpartner. Je hebt een hormoongestuurde geilheid. Onze libido moet kloppen. Je zult me ??willen gebruiken en ik zal je gebruiken voor mijn bevrediging of tevredenheid.
Een uitdagende man die wat van zijn leven maakt en op zoek is naar een gezellige en spontane jonge vrouw. Ook moet jij iemand zijn die niet te hard van stapel loopt.
Gek ben je van seks en je houdt van een vrouw die een goed uithoudingsvermogen. Pijpen mag ik je en je wilt mijn poesje goed likken. Ik ben kaal en je krijgt geen haar tussen je tandjes.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Steffie90, 26 jaar · Eindhoven
volgt
Luisa, 26 jaar · Stadskanaal
Volgt
SophieLouise, 27 jaar · Damme
Ik ben op zoek naar een leuke, gezellige, ambitieuze man met humor. Een man die zijn leven goed op orde heeft. Van lekker eten
77majo77, 26 jaar · Bergen op Zoom
BerryBlue, 27 jaar · Zwanenburg
Ik ben niet kieskeurig als het om mannen gaat, ik wil gewoon een leuke tijd met je doorbrengen of je kunt ook tijd aan mij geven
Jeroma91, 26 jaar · Arnhem
Vertel mij maar over je zelf Ik ben benieuwd en STUUR WEL EVEN EEN BERICHTJE IK BEN GEINTERSEERT IN JOU PROFIEL
FloXxX, 27 jaar · Nieuwerkerk
Je weet een mooie auto te waarderen, en wil wel eens ontdekken waar hij nog meer voor kan dienen dan het stil staan in de file.
Fionanieuwdorp, 27 jaar · Nieuwdorp
Een man die net als mij zoekende is naar genot en uitdagingen