Als jij wel veel tijd over hebt en niet weet wat doen dan is mijn zwembad misschien jou oplossing. Geen nood hij is verwarmd dus in de winter kan het ook echt heerlijk zijn.
Ben jij die spannende man die hou van lekkere vrouwen. Want ik hou er van om jou lekker in de watten te leggen, je lekker te pijpen en te zorgen dat het je aan niks ontbreekt. Ik val op lieve mannen die soms ook wel romantisch kunnen zijn. En een lekker kontje hebben ; )
Dus ben jij een zelfstandige man, communicatief sterk, heb je gevoel voor humor en raak jij niet in paniek van een vrouw met een eigen mening die zeker ook geïnteresseerd is in jouw mening, maar hem niet klakkeloos overneemt ;-) Ik kan namelijk weleens tegengas gaan geven als ik iets vind en zeker