Over jou? Je kan verleiden als don juan, dansen als fred astaire en kussen als de beste. Jij kan mijn hart sneller laten kloppen, je kunt me laten smachten en wachten. Je kunt me compleet verrassen. Je kunt.., je kunt.., Je kunt... mij een berichtje sturen :-)
vind het niet leuk aan jongens als ze de hele dag gamen en vindt het leuk om samen dingen te doen en niet altijd gescheiden uit gaan ofso . ben echt van het samen zijn en ik ben echt een kroelbeertje . ik hou van kroelen en hou der van als de jongen me lekker effe stevig beet pakt . ik heb een hekel aan het spel fifa
Ik kom uit Limburg, maar vanwege m'n studie naar Amsterdam op kamers gegaan. Mijn vriend heeft het daarom dus uitgemaakt. Helaas ken ik in Amsterdam verder helemaal niemand en lijkt me daarom wel prettig mensen hier te leren kennen die misschien ook een beetje uit de buurt komen.
Een romantische kerel klaar voor wat intieme momenten. Je moet zelfvertrouwen hebben en je houdt ervan om in vorm te blijven. We kunnen eerst sportmaatjes zijn als je wilt.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Juliaah, 25 jaar · Steenderen
Zou graag nieuwe vrienden maken.. Je kunt me een bericht sturen als je iets zinnigs te zeggen hebt.
Lindy19, 24 jaar · Heino
Gezellige jongen geen voetbal zeikerd, maar wel stoer en zelfverzekerd, geen emo
Blankenbergse, 25 jaar · Blankenberge
Leuke jongen, niet zo'n macho type als mijn ex. Met dat soort jongens heb ik het helemaal gehad.
DaryaTrofee, 24 jaar · Galmaarden
Actie is zeker iets wat jij wel ligt. Jij bent niet zo van het stil zitten en wegkwijnen op de bank. Ben nu al nieuwsgierig naar
M4You, 25 jaar · Jesseren
Ik wil niet meer kieskeurig zijn, dus laat ik dit open. Ongeacht je geslacht, ras en kleur
Madeliefje1992, 25 jaar · Bovensmilde
beetje aan het rondsnuffelen
Marlena-x, 25 jaar · Hardenberg
ik zoek een leuke jongen waar ik mee kan lachen en niet te klein is:$
Noortjeee, 24 jaar · Eenrum
Vertrouwen, eerlijkheid en respect is voor mij nogal belangrijk. En verder gewoon een leuk iemand waar ik mee kan lachen