Je houdt er niet van om van vrouwen profiteren en je bent een echte heer. Je vindt het leuk om op natuurtrips te gaan en gewoon in de natuur te zijn. Je houdt ook van dieren, vooral honden.
Lekker vrij(gezellig). Iemand die niet direct in het diepe wilt springen maar nog wilt genieten van het pootje baden. Uiterlijk is mooi meegenomen maar vind het belangrijker dat we goed overweg kunnen met elkaar.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Ivy004, 25 jaar · Aalten
Als je geïnteresseerd bent in het ontmoeten van een echt leuke meid. Een man die een ervaren man is. Op zoek naar iemand
Horney-blondie, 24 jaar · Rips
houdt ook van avontuurtjes met een vrouw
BrookklynX, 24 jaar · Melderslo
!Vrouwen laten genieten is voor jou een koud kunstje. Je houdt van een passioneel voorspel en je neemt overal je tijd voor!
BeckyB, 25 jaar · Delfzijl
Ik wil een vriend die er altijd is als we samen met vrienden een uitje hebben. Iemand die goed is in mij te behagen en weet hoe
Marjoleineke, 25 jaar · Renesse
Jij bent een jongen of een man die mij lief behandelt. Ik mag graag knuffelen en als jij dat ook wel fijn vindt zal het leuk zijn.
GewilligMoment, 25 jaar · Zutphen
Jij moet sex willen met mij!
Soophyy, 25 jaar · Utrecht
Ik ben niet gelukkig op het moment, en zou willen dat er een man is die mijn hart voor zich kan winnen en er weer wat geluk in stopt.
Schatje, 25 jaar · Roermond
een lieve jongen die gek is op stappen en dansen... het lijkt me ook heel leuk om een keer te gaan reizen...