dit keer op zoek naar een jongen/man mijn zoektocht naar een vrouw ga ik nu eventjes staken, tenzij iemand zin heeft in een trio mff :P Neehoor, geintje, niet verplicht! gewoon, een relaxt iemand, beetje makkelijk, geen treuzelaar. iemand met een beetje ervaring. eigen vervoer is trouwens ookwel handig, als je een auto hebt bevoorbeeld. ik heb natuurlijk geen idee waar je vandaan komt. Of moet ik ver reizen naar jou?
Lekker vrij(gezellig). Iemand die niet direct in het diepe wilt springen maar nog wilt genieten van het pootje baden. Uiterlijk is mooi meegenomen maar vind het belangrijker dat we goed overweg kunnen met elkaar.
Jij bent iemand die niet rookt en alleen met mate drinkt. Je bent iemand die weet hoe intiem te zijn met een vrouw. Je moet ook een goede hygiëne hebben.