vind het niet leuk aan jongens als ze de hele dag gamen en vindt het leuk om samen dingen te doen en niet altijd gescheiden uit gaan ofso . ben echt van het samen zijn en ik ben echt een kroelbeertje . ik hou van kroelen en hou der van als de jongen me lekker effe stevig beet pakt . ik heb een hekel aan het spel fifa op de ps3
Ik wil gewoon ondeugende en intieme ontmoetingen waarbij we ons helemaal los kunnen laten, geen verplichtingen, geen eisen alleen maar samen plezier hebben! Is dat iets waar je van kunt genieten, zo ja, laat het me weten, zodat we snel van elkaar kunnen genieten!
Ik heb nog steeds zoveel dingen die ik wil proberen, ik wil dat een man dat aankan met mij, ik moet gewoon tijd vinden om je te ontmoeten en je alles laten weten wat ik wil doen!