Lekker vrij(gezellig). Iemand die niet direct in het diepe wilt springen maar nog wilt genieten van het pootje baden. Uiterlijk is mooi meegenomen maar vind het belangrijker dat we goed overweg kunnen met elkaar.
iemand die bij mij in de smaak valt. Tja, lastig weer,... Ik weet het natuurlijk beter dan degene interesse zou hebben. Ik weet het zelf nog niet helemaal. Dit is ook vrij nieuw voor mij.... Laat anders gewoon een leuk berichtje achter, waarom je me wilt leren kennen, wat je zo aanspreekt over mijn foto enz.
Jij die wel houd van een vrouw die niet in het mode plaatje past, een vrouw die gek is op mannen en seks. Een relatie weet ik niet of ik daar al aan toe ben, maar als we samen zijn kan ik je wel verzekeren van een potje lekkere en geile seks.