Je staat met beide benen op de grond, hebt dromen maar die zijn reëel en te verwezenlijken. Je houdt van gezelligheid, de natuur, sfeer/knusheid, intimiteit en bent een prater. Aan een binnenvetter heb ik niets. Ik zoek iemand die zich durft te uiten, open en direct is. Pas jij in dit plaatje en ben je nieuwsgierig wie er achter mijn omschrijving schuil gaat? Mail mij dan!
vind het niet leuk aan jongens als ze de hele dag gamen en vindt het leuk om samen dingen te doen en niet altijd gescheiden uit gaan ofso . ben echt van het samen zijn en ik ben echt een kroelbeertje . ik hou van kroelen en hou der van als de jongen me lekker effe stevig beet pakt . ik heb een hekel aan het spel fifa
Ik ben niet op zoek naar een macho of een vrouwenverslinder maar gewoon een knappe gozer met een leuke babbel die soepel in de heupen is en een groot uithoudingsvermogen heeft ;)