Ik weet niet helemaal wat ik moet verwachten, voor mij is dit nieuw en ook wel spannend. Zit een beetje te wachten op de reacties, kijken of ik er net zoveel krijg als mn vriendin :p maar ik heb wel een soort van persoonlijk voorkeur: donker haar, niet al te behaard en niet te jong. Als het maar een lekkertje is :p
Ik wil een man die net zo in het leven staat als ik, netjes, iemand met manieren. Een man die ook een risico durft te nemen, en mij neemt voor wie ik ben. Een man waar ik me veilig bij voel.
Ik zoek iemand die het leven net zo serieus neemt als ik maar niet vergeet om af en toe ook plezier te maken. Iemand die een duidelijk doel voor ogen heeft en ook weet hoe dat doel te bereiken. Persoonlijk vind ik het ook belangrijk dat je zorgzaam bent.