Ik weet niet helemaal wat ik moet verwachten, voor mij is dit nieuw en ook wel spannend. Zit een beetje te wachten op de reacties, kijken of ik er net zoveel krijg als mn vriendin :p maar ik heb wel een soort van persoonlijk voorkeur: donker haar, niet al te behaard en niet te jong. Als het maar een lekkertje is :p
Ik hoop gewoon dat er ook een leuke jongen te vinden is die er geen probleem van maakt dat ik niet altijd elk weekend met hem op de bank kan gaan zitten ;-) Misschien heb jij ook wel wisselende werktijden?
Ik ben klaar voor alles wat je met me wilt doen. Ik ben alleen maar enthousiast over de dingen die we samen kunnen doen. Laten we geweldige dingen doen als we elkaar ontmoeten. Bente vinden voor een leuke tijd met mij?