Als jij er een beetje hetzelfde over denkt dan ik moeten wij misschien eens praten! Het begint meestal met een leuk etentje of wat had jij in gedachten? Ik vind het fijn als een man initiatief neemt.
vind het niet leuk aan jongens als ze de hele dag gamen en vindt het leuk om samen dingen te doen en niet altijd gescheiden uit gaan ofso . ben echt van het samen zijn en ik ben echt een kroelbeertje . ik hou van kroelen en hou der van als de jongen me lekker effe stevig beet pakt . ik heb een hekel aan het spel fifa
Ik wil gewoon ondeugende en intieme ontmoetingen waarbij we ons helemaal los kunnen laten, geen verplichtingen, geen eisen alleen maar samen plezier hebben! Is dat iets waar je van kunt genieten, zo ja, laat het me weten, zodat we snel van elkaar kunnen genieten!