Ik wil weer gelukkig zijn en alle dingen doen die we leuk vinden. Dat zou mij ook een gelukkig mens maken. Ik heb dat nodig in mijn leven en ik ben er ook klaar voor.
Ervaring met of interesse in iets wat niet zo standaard is. Het machtsspel trekt jou aan en alles wat daar bij komt kijken. Grenzen zijn er toch om verlegd te worden maar nee is bij mij ook echt nee. Hoewel we het woord "nee" dan wel veranderen in een codewoord. Bloemkool of zo.
Ik wil een man die iets ouder is dan ik, dus hij kan me steeds beter leren. Ik weet dat mannen die ouder zijn veel sekservaring hebben, dus dat is waar ik op zoek ben!
Ik wil gewoon ondeugende en intieme ontmoetingen waarbij we ons helemaal los kunnen laten, geen verplichtingen, geen eisen alleen maar samen plezier hebben! Is dat iets waar je van kunt genieten, zo ja, laat het me weten, zodat we snel van elkaar kunnen genieten!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
JustAStar, 25 jaar · Londerzeel
, ik wil een openhartige en oprechte man vinden die weet hoe lief te hebben op een oneindige en hartstochtelijke manier, te
46Colours, 25 jaar · Bingelrade
Die man die samen met mij een fijne tijd wilt hebben, een leuk samen zijn, genieten van de mooie dingen in het leven. Maar ook
Srce, 25 jaar · Utrecht
jij bi meisje/vrouw of jong onervaren stelletje
HaileyT, 25 jaar · s-Hertogenbosch
Geniet van het buitenleven, maar het is ook lekker om binnen te blijven kijken naar een film of willekeurige danswedstrijden
Arlan, 25 jaar · Noordbeemster
BrigithaSunny, 25 jaar · Middelkerke
Ik wil gewoon een vriendje hebben voor de seks en een geweldige tijd samen. Het zou zo leuk zijn als het lukt. Ben jij er klaar
Sweet-Velma12, 24 jaar · Edam
Eigenlijk best wel tevreden met mijn leventje maar toch die lieve vriend aan mijn zijde is meer dan welkom.
Knappe Kell, 24 jaar · Bakkeveen
Hihi, hoe gaat dat mega ouderwetse liedje over die bedstee nou? ;-) Maar ben nog wel vriendje-loos dus...