Je moet heel speels zijn, je probeert uitdrukking te geven wat je gevoelens zijn, je onderzoekt mijn lichaam en begint me te plezieren. Ik wil weten hoe je handen over mijn hele lichaam bewegen en hoe zal ik daarop zal reageren!
Een goede man die er wel serieus over na wilt denken om met mij een relatie aan te willen gaan. Natuurlijk neem ik geen genoegen met zomaar iemand, jij moet wel een kerel zijn met goed bedoelde intenties, je hebt goede manieren en bovenal heb je een goed hart.
vind het niet leuk aan jongens als ze de hele dag gamen en vindt het leuk om samen dingen te doen en niet altijd gescheiden uit gaan ofso . ben echt van het samen zijn en ik ben echt een kroelbeertje . ik hou van kroelen en hou der van als de jongen me lekker effe stevig beet pakt . ik heb een hekel aan het spel fifa