Iedereen die ervaring heeft met andere standjes dan missionaris is welkom! Ik hoef niet te zeggen dat je er discreet over moet zijn. Als je met mijn tieten wilt spelen, dan ben je vrij om dit te doen!
begripvol, gemakkelijk om mee om te gaan, geduldig, flexibel en kan zich aan de omgeving aanpassen. Het beste voor mij is begripvol en geduldig. Maar vooral, ik wil dat hij het grootste deel van de tijd bij mij is.
jongens met een zonnebank kleurtje en wat spieren vind ik altijd wel geil hoor haha. Jullie mogen mij wel met een beschuitje wakker maken. Beetje breed enzo ;) Daar word deze meid wel heet van hoor!!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Romani, 25 jaar · Temse
Ben jij ook een beetje excentriek? niet te serieus maar ook niet te kinderachtig? Dan zou ik het erg leuk vinden om een berichtje
Simoontje1991, 25 jaar · Kortrijk
Je vindt het leuk dat mijn algemene ontwikkeling zo groot is en kunt me misschien nog wat leren. Je hebt een stevige baan en
Bigirl20, 24 jaar · Antwerpen
volgt
Snoepje1993, 24 jaar · Goes
Mingning, 24 jaar · Groningen
Volgt
Carolien, 25 jaar · Almere
Weet ik niet
Sabiiiee, 25 jaar · Apeldoorn
Ik zou het leuk vinden als je langer dan mij bent, een knap maar vooral verzorgt uiterlijk hebben. Lief zijn, en vooral houd