Jij bent iemand die niet rookt en alleen met mate drinkt. Je bent iemand die weet hoe intiem te zijn met een vrouw. Je moet ook een goede hygiëne hebben.
Hallo Boys/ Mannen, ik ben 21 jaar. Ben op zoek naar alles wat ik hier tegenkom... Vriendschap, relatie, zomaar een leuke mail is ook prima. Het lijkt me sowieso leuk om een aantal nieuwe contacten op te doen. Ik ben benieuwd naar jullie reacties.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Katelyn93, 24 jaar · Goutum
Hou jij van Aziatische vrouwen? Ik kan je vertellen dat het de mooiste vrouwen op aarde zijn. Maar naast mooi zijn we nog iets.
Suzie Love, 24 jaar · Niehove
Je weet goed hoe je me klaar kan laten komen, je zult er alles aan doen om me te plezieren, ik zal gewoon van je blijven leren!
KristelvdHoef, 24 jaar · Best
@jou Ik "wil" een man leren kennen om sexueel van alles mee te doen. Je mag wat ouder zijn als je maar beloofd dat
Camillie0608, 25 jaar · Almere Haven
Geen player/geen macho! Ik val doorgaans op oudere jongens/mannen die respectvol zijn en toch ook wel tegen een dolletje
Ariacc, 24 jaar · Ruurlo
Ben je een aardige man die graag leuke dingen doet voor de vrouw met wie je bent? Ben je opgeruimd, laat je anderen glimlachen?
Chica2013, 24 jaar · Brugge
Als je maar knuffelbaar bent en liefst met denodige ervaring?
Leone1992, 25 jaar · Groningen
xx
PinkxThex, 25 jaar · Almkerk
Ik begin volgende week weer met naar de sportschool te gaan. Zou graag iemand hebben om mee te gaan of open staat voor het krijgen