Ik zoek niet de perfecte man. Die bestaat niet. En ik zal zelf ook best mijn foutjes hebben;-)). Goedgekleed en verzorgd. Beetje met de tijd meegaan. Stel we vinden elkaar interessant? Het hoeft niet in sneltrein vaart. Het is juist leuk om rustig te bekijken of je bij elkaar past. Ik heb geen zin in een one night stand. Ik wil een serieuze man. Misschien spreek ik je aan. Dan hoor ik graag van je.
Een tikkeltje mysterieus mag je best wel zijn, dat je mijn nieuwsgierigheid prikkelt. Je laat me raden naar dingen, daardoor hou je het retespannend. Je houdt van lekker eten en smakelijk lachen
Je bent een eenvoudigeman en ook erg dapper, je moet serieus met me zijn en geen grappen met me maken. Zodra we ons een beetje goed voelen samen, vertel je me wat je het liefste met me wilt doen, ik sta open voor alles!