Ik wil een man die iets ouder is dan ik, dus hij kan me steeds beter leren. Ik weet dat mannen die ouder zijn veel sekservaring hebben, dus dat is waar ik op zoek ben!
vind het niet leuk aan jongens als ze de hele dag gamen en vindt het leuk om samen dingen te doen en niet altijd gescheiden uit gaan ofso . ben echt van het samen zijn en ik ben echt een kroelbeertje . ik hou van kroelen en hou der van als de jongen me lekker effe stevig beet pakt . ik heb een hekel aan het spel fifa
Ik wil een man die net zo in het leven staat als ik, netjes, iemand met manieren. Een man die ook een risico durft te nemen, en mij neemt voor wie ik ben. Een man waar ik me veilig bij voel.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
RodeArdenne, 25 jaar · Hasselt
Hou jij ook zo van kousen en lingerie?
Sab-ie-ne, 25 jaar · Zwartemeer
Ik wil ook een echte man ontmoeten, een man die op mij lijkt. wie mijn visie deelt en interesses, dus kunnen we snel praten?
Dylanaxxxx, 24 jaar · Groningen
Het draait allemaal om de liefde en ik heb dat echt nodig in mijn leven. Ik wil een zielsverwant, een partner, een vriend en
Iwonatje, 24 jaar · Kaster
Een leuke jonge man die open staat voor liefde, daar de nodige moeite voor wilt doen en natuurlijk ook lief is en er goed verzorgd
AnoekkX, 24 jaar · Laakdal
Je zou heel blij moeten zijn als je bij me bent, me blij met je laten voelen, me iets vertellen over wat we samen kunnen doen.
Sexbuddy91, 25 jaar · Wageningen
volgt
Carol93, 24 jaar · Bergen op Zoom
Een spontane kerel die graag plezier maakt. Die me al niet gelijk zijn liefde gaat verklaren maar gewoon aankijkt wat het