Ja wat zoek ik in een man, gewoon een lieve vrolijke man die eerlijk is en een vrouw trouw kan zijn. Helaas heb ik andere ervaringen maar weet wel dat niet elke man zo is. Er zijn ook vrouwen die het doen dus ik hoop wel dat er wederzijds vertrouwen is.
Zoals ik eerder al zei wil ik geen jongens leren kennen die niet weten wat ze willen, twijfelen en niet serieus zijn. Al de rest is welkom :-) Een jongen hoeft voor mij niet superknap te zijn (zelf ben ik dat ook niet) maar zichzelf wel goed verzorgen. Misschien iemand die ook creatief is op zijn manier?
Een oprechte, serieuze, ruimdenkende persoon, die elke keer verantwoordelijk is, eerlijk tegenover mij en mijnheer die respectvol is voor de meningen van mensen, zelfs als hij het er niet mee eens is. Een heer die klaar is om te vestigen.