Ben jij die vrolijke man die ik zoek? Die iedere dag, de dag met een glimlach begint. Die overal wel de lol van in ziet. Dan ben ik wel erg benieuwd naar jou.
Ik ken wel al een paar plekken maar het is wel leuk om een beetje mijn draai te vinden hier met een leuke gozer. En als we verliefd worden is dat ook nog eens leuk meegenomen.
Een oprechte, serieuze, ruimdenkende persoon, die elke keer verantwoordelijk is, eerlijk tegenover mij en mijnheer die respectvol is voor de meningen van mensen, zelfs als hij het er niet mee eens is. Een heer die klaar is om te vestigen.
Ik sta open voor elk contact en dan zien we vanzelf hoe dingen lopen toch? Ik loop namelijk niet snel op dingen vooruit dat heeft ook geen enkele zin toch?
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
BesteFay, 22 jaar · Lelystad
Wij genieten altijd graag van een leuke man. Alleen delen wij niet elke man, soms is het gewoon de een zijn type wel en de ander
StellaV27, 23 jaar · Winschoten
Zou je ook van me houden als het moeilijk wordt? En het leven in duigen valt ? Als de dingen die we eens wisten verdwenen zijn.
Ly94dia, 23 jaar · Hoevelaken
Nou kan het nog, dus chop chop chop, niet te lang wachten ;-) Ja ik ga niet met mn blote reet in de sneeuw haha daar trek ik de grens
Geliefke, 23 jaar · Malderen
Ik zoek iemand die ik kan vertrouwen. Ik zou me graag veilig willen voelen bij je. Hopelijk ben je heel zacht van binnen, dat
Angeliikaaxx, 23 jaar · Kerkrade
Volgt
Ineke2013, 23 jaar · Brugge
Volgt
Bliss94, 23 jaar · Gemert
Ik ben niet perfect, ik ben geen engel, soms kan ik een echte storm zijn, maar ik kan heel zacht en luchtig zijn in de armen van
Shy Olive, 22 jaar · Meppel
Als wij er beiden over eens zouden worden, dan zou ik het wel leuk vinden als we na een geheime ontmoeting op een geheime ontmoetingsplaats,