Houd je van een wulpse dame met tatoeages? Ben je ruimdenkend en hou je ervan om een ??leven vol passie en opwinding met mij te hebben? Ik ben erg opgewonden om de sexy man te ontmoeten die ik altijd al heb gewild!
Je bent niet zo een zeur hoor, die de hele tijd loopt te appen van waar ben je en met wie ben je en wanneer kom je hierheen. Als we afspreken dan zie ik je om die tijd wel en dan doen wij ons ding, dan ben ik ook echt bij jou. Anders ben ik dus op school of met mijn girls aan het hangen of wat dan ook. No worries! Just be
Ik ken wel al een paar plekken maar het is wel leuk om een beetje mijn draai te vinden hier met een leuke gozer. En als we verliefd worden is dat ook nog eens leuk meegenomen.