Van mij mag je van voetbal houden, honkbal, gamen whatever, dat maakt me niks uit. Ik doe wel mee, we moeten ook interesse in elkaars hobbies tonen. Als je maar niet een gast bent die alleen maar op zijn telefoon zit, daar kan ik slecht tegen.
Je bent een gewone jongen die weet wat ie wil en dat ook heel goed kan omschrijven. Je hebt vrienden en een leuk sociaal leven. Ook heb je de nodige hobbies. En je zoekt eigenlijk nog maar 1 ding en dat is iemand om het mee te delen. Zou ik dan in aanmerking komen denk je?
Als het leuk is om met jou op date te gaan. En we kunnen het goed met elkaar vinden dan ga ik echt niet zeuren om je leeftijd. Ik wil alleen dolgraag wel wat vastigheid. Iets opbouwen en niets afbreken. Ik heb een leuk huisje. Verhuizen kan altijd.