wat ik zoek in een jongen? of eerder gezegd, echte vent? Iemand die sterk is, niet alleen fysiek maar ook mentaal. niet een watje die makkelijk over zich heen laat lopen.
Superman, ben je daar? Profiteer mee van al het moois dat onze lieve Heer aan me heeft gegeven. Ik heb wel bewondering voor oudere ervaren mannen overigens :)
Jij moet natuurlijk hartstikke leuk en lief zijn, dat spreekt voor zich. Een leukerd die met een dame erop uit wil op zijn tijd en het thuis gezellig wil maken. Gaandeweg zijn we steeds meer samen en bouwen wij een band op, waar we nog jaren van genieten.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Zeeuweboerin, 22 jaar · Vlissingen
Volgt
Lily0305, 22 jaar · s-Hertogenbosch
Ik ben op zoek naar iemand die me zijn ideeën kan vertellen, die hun mening kennen, de open staan voor iedereen die ze
Swallowme, 22 jaar · Bierum
alles is welkom, voor meer kans, stuur het gekste verhaal ooit bedacht
Change Mina, 22 jaar · Kerkhove
Iemand die actief is en niet verlegen, die me veel dingen zal leren en me het echte leven in deze wereld kan laten voelen. Ik
SelenaYsBB, 23 jaar · Leuven
volgt
Thel-, 23 jaar · Eeklo
Ik zoek dus een man die lief en betrouwbaar is, een die geduld met mij heeft. Zodat ik vertrouwen in jou kan leren hebben. Ik
Athalia, 23 jaar · Kessel
Ik zoek hier een leuke jongen om eens gezellig wat te kunnen doen. Ik ben hier niet echt goed in met het internetdaten, maar