Goede seks en pure liefde, ik wil dat het zo erg gebeurt. Ik heb een man nodig die er echt voor met me wil gaan en doen wat we willen. Doen we samen zoveel wat we willen?
Een oprechte, serieuze, ruimdenkende persoon, die elke keer verantwoordelijk is, eerlijk tegenover mij en mijnheer die respectvol is voor de meningen van mensen, zelfs als hij het er niet mee eens is. Een heer die klaar is om te vestigen.
Gaan veranderen in een wilde furie of vamp, zal ik toch niet maar stiekem wil ik toch net een klein tikkeltje stouter en ondeugend zijn. Hoe ik daar aan zou moeten beginnen, weet ik niet. Om die reden kijk ik dan ook naar jou, misschien kan jij dat stoute en ondeugende kantje in mij wel naar boven halen.