Je bent iemand die weet hoe je romantisch moet zijn met een vrouw die je echt leuk vindt. Ik wil geen vriendje hebben, dus vraag het mij niet. Ik geef de voorkeur aan alleenstaande jongens omdat ik ook geen hartenbreker wil zijn. Maar dat laatste deel kan verder worden besproken, afhankelijk van hoe leuk
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Debbby, 22 jaar · Gendt
Je hep zin een gave date ! en je ziet er wel lekker uit natuurlijk .. wil nie 1 of ander sukkel naast me hebben ;;_))))
Sugar94, 23 jaar · Mollem
Geef me alsjeblieft de dingen die ik het meest nodig heb. Ik wil dat het gebeurt en ik heb een man nodig die er ook voor mij is.
Saskia18, 22 jaar · Eindhoven
volgt
Confidance, 22 jaar · Nieuwegein
kijken wat er hier te doen is
Bananenpower, 22 jaar · Dilsen-Stokkem
.
Pokelonneke, 22 jaar · Wolvega
Een leuke rustige jongen die ook wat van zijn leven probeert te maken. Aan klaplopers heb ik niet veel en heb dan liever niet
Hott Femm-, 22 jaar · Vinkeveen
Hij moet ontspannen, kalm en een beetje ondeugend zijn. Hard werken, vriendelijk en attent. Houdt van grappen en lachen.