Je moet wel dol op eten zijn hoor haha, maar is niet elke man dat? Net als pijpen en neuken, dat vindt toch ook elke man lekker geil? Ik wel om te doen, dus laat jij nou niet net die ene man zijn die geen seks wil he.
wat ik zoek in een jongen? of eerder gezegd, echte vent? Iemand die sterk is, niet alleen fysiek maar ook mentaal. niet een watje die makkelijk over zich heen laat lopen.
Geen idee over jou haha. Ik val niet op bepaalde types en uiterlijk zegt me ook weinig. Wat mij wel zegt is karakter en dan ga ik wel voor een vrolijk iemand die weet wat die wil.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Lenbun, 23 jaar · Bunnik
jij denkt ook niet alleen maar gelijk in bed te springen, maar wel bijvoorbeeld aan een leuk etentje, een wandeling of naar
Lofferteje, 22 jaar · Antwerpen
Iemand die me geil en gek kan maken
SarahMm, 22 jaar · Heerenveen
Ik geniet er echt van om samen te praten. Ik zou graag alles over jou willen weten. Dan kan ik zien of we mogelijk een relatie
Floorah, 22 jaar · Assen
gewoon iemand om mee te praten, mijn hart kan uitstorten.... want langzamerhand begin ik een binnenvetter te worden ha!
Smartthings, 23 jaar · Kampenhout
Een lieve man met ervaring, je zult lief en voorzichtig met mij zijn en het me allemaal rustig bij brengen.
RemyGirl, 23 jaar · Erpe-Mere
Leuke jongen/man die weet hoe die mij weer helemaal kan opvrolijken.
Justxmendy, 22 jaar · Breda
Volgt
Olivia1230, 23 jaar · Weerde
Ben je op zoek naar wat leuke tijd? Ik wil dat niet. Ik wil een serieuze relatie. Wat zijn de dingen die je met mij kunt doen?