Van mij mag je van voetbal houden, honkbal, gamen whatever, dat maakt me niks uit. Ik doe wel mee, we moeten ook interesse in elkaars hobbies tonen. Als je maar niet een gast bent die alleen maar op zijn telefoon zit, daar kan ik slecht tegen.
Ik sta open voor elk contact en dan zien we vanzelf hoe dingen lopen toch? Ik loop namelijk niet snel op dingen vooruit dat heeft ook geen enkele zin toch?
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Shiilanah, 23 jaar · Houten
Als je plezier wilt hebben, ben ik er gewoon voor je. Ik weet dat dit het begin is van iets geweldigs voor ons.
KarateKiD0, 23 jaar · Moere
een goede persoonlijkheid is een must voor een kerel, natuurlijk voor ons, meisjes, wil behandeld worden als mooi en gelijk,
MeganCute, 22 jaar · Machelen
Jij bent lastig te vangen! Een goede catch, maar je zal nooit compleet van iemand zijn. Je houd wel van spanning opbouw, het
Morag, 22 jaar · Breendonk
Ik wil jouw speelpop zijn
ManOnderRooij, 23 jaar · Bunschoten-Spakenburg
Ruimdenkend, Geen kamertype.
MayaSwww, 22 jaar · Amsterdam
Ben jij serieus, wil jij een vrouw gelukkig maken? Dan zal ik ook heel goed voor jou zijn, en je gelukkig maken!
Badgirl19, 22 jaar · Overpelt
volgt
Ameerah, 23 jaar · Roermond
je bent een vrouw en geen man! je wilt met ons een gezellige geile avond/nacht beleven.. stuur me een berichtje!