Ik hou van een man die leuke is, lief en respect heeft, een lach op mijn gezicht kan krijgen. Iemand die open is, en naar zich zelf kan kijken. Aandacht kan geven op de juiste manier.
.. Jij moet een lekker jongen zijn, die stevig is en van harde seks houdt. Ik ben niet het type meisje dat er van houdt om er even overheen te gaan .... en dan klaar. Als ik seks heb wil ik dat wel lekker lang en hard. Ik hou ook niet van de jongens die 1x klaar komen en dan inzakken. Ik wil gewoon echte seks.
wat ik zoek in een jongen? of eerder gezegd, echte vent? Iemand die sterk is, niet alleen fysiek maar ook mentaal. niet een watje die makkelijk over zich heen laat lopen.
Als je opzoek bent naar iemand die jou een goed gevoel kan geven? Nou hier ben ik dan. Heerlijk samen zijn, ik weet zeker dat het zou werken voor ons. Laten we lol maken samen, en er voor gaan!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Quincyno, 22 jaar · Leeuwarden
Veel ervaring zou wel fijn zijn maar als je dat niet hebt,dan kunnen we samen wel op zoek gaan naar nieuwe dingen.
Suuss94, 22 jaar · Echt
volgt
Ryleigh, 22 jaar · Apeldoorn
niets bijzonders, leuke gezellige mensen, die er wel houden van gezellige chatten... en als je uit Apeldoorn komt of uit
Prettyhair, 23 jaar · Doorwerth
Je moet een goed gevoel voor humor hebben. Een man met hersens en vooral met een hart. Een man die ook van eten houdt . Hij zou
Schattigerdxx, 22 jaar · Amsterdam
Volgt
Vikky931229, 23 jaar · Bavel
Je houd van reizen en weekendjes weg dat is denk ik wel een eis die ik dan zo aan je zou mogen stellen toch?
Lieverindiever, 23 jaar · Coevorden
Jij bent de persoon die van een muurbloempje een mooie roos weet te maken, en samen leuke dingen gaan ervaren en beleven. Dan
Ni-En-Ke, 23 jaar · Aartselaar
Bijzondere eisen als het bij een man aankomt heb ik niet behalve dat je lekker jezelf bent. Je een vrouw in haar waarde weet