Een gezellige vrolijke man die in is voor een babbeltje over de mail. Ook kinderen en of kleinkinderen heeft Je zou het prettig vinden om meer dan eens per week mail contact te hebben
Ik zoek geen bepaald type, haarkleur, huidskleur of postuur. ik zoek gewoon een man die net als ik lekker soepel in de omgang is, de leuke tenten weet te vinden en mij kan verrassen op een spontaan uitstapje.
Ik hou van een man die leuke is, lief en respect heeft, een lach op mijn gezicht kan krijgen. Iemand die open is, en naar zich zelf kan kijken. Aandacht kan geven op de juiste manier.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Lost Lady, 22 jaar · Bellingwolde
Ik wil iemand hebben die me een relatie kan geven die ik wil en de flexibiliteit en het avontuur krijgt die past bij mijn persoonlijkheid.
Semmiie, 23 jaar · Den Ilp
Je kunt me aan en houdt wel van een geintje. Leeftijd, afkomst enzo boeit me niets
Luli1994, 23 jaar · Eindhoven
volgt
Neriss4 95, 22 jaar · Driebergen-Rijsenburg
Gezelligheid staat voorop en dat is een must. Ik denk dat we er veel mee kunnen want dat is de basis van een heerlijke en geweldige
NienkeSsS, 22 jaar · Oss
Een leuke, spontane, gezellige en open jonge man die mij de kans geeft hem te leren kennen, die open staat voor een mooie relatie,
Hotsilvyke, 23 jaar · Leopoldsburg
Volgt
Snookie, 22 jaar · Mechelen
iemand die niet zo puberaal is, maar wel beetje relaxt. beetje stoer, chill... iemand die misschien in een rockband zit??
Hotlilli, 23 jaar · Berg
Ik ben op zoek naar een neukmaatje die aan de behoeften van een vrouw kan voldoen. ik wil dat hij discreet en leuk en liefhebbend