Deze site vraagt ??het mij. Waar zoek ik naar? ... nou ja, ik ben op zoek naar iemand die weet hoe je me moet waarderen, respecteert en houdt van me .. Ik wil een spontane en leuke persoon die geniet van elk moment van het leven, zoals ik.
wat ik zoek in een jongen? of eerder gezegd, echte vent? Iemand die sterk is, niet alleen fysiek maar ook mentaal. niet een watje die makkelijk over zich heen laat lopen.
Ik wil graag een man vinden, die weet wat hij wil van zijn leven, die doelen voor zich neer kan zetten en hoe dan ook kan bereiken! Ik geloof alleen in ware gevoelens en kom zeer serieus op mijn zoektocht! Wees eerlijk en oprecht, wees open en vriendelijk! Ik ben niet op zoek naar een superheld, ik kijk hier