goed en goedgeluimd met positieve instelling in het leven staand. mooi om naar te kijken en trots om mee over straat te lopen en graag trouw en eerlijk, recht door zee stel ik zeker op prijs. Je houd niet van liegen en bedriegen..
Je bent een gewone jongen die weet wat ie wil en dat ook heel goed kan omschrijven. Je hebt vrienden en een leuk sociaal leven. Ook heb je de nodige hobbies. En je zoekt eigenlijk nog maar 1 ding en dat is iemand om het mee te delen. Zou ik dan in aanmerking komen denk je?
Van alle mensen die ik wil zien, wil ik dat je charmant en open staat voor al mijn dromen ! En ik wil ook dat je een bijdrage levert aan mijn toekomst is dat in orde? Hebben we een deal?
Je bent vind het fijn als we even weggaan, alsof we op vakantie zijn naar een andere plaats. Ik heb een paspoort. Je zal er ook een moeten hebben. Houdt van snoep en zoet voedsel eten.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
LondonSoCute, 23 jaar · Eindhoven
Maaknietuit hoejebent :$ alsje maar groot bent haha
Dorothy, 23 jaar · Brugge
Leuke mensen uit de buurt die zin hebben leuke dingen te doen. Ben je een beetje bekend in Brugge en omgeving?? Misschien kun
ToosjeToosk, 22 jaar · Oudendijk
Het zou fijn zijn als jij een beetje in de buurt woont, maar als dat niet zo is dan is dat natuurlijk ook geen probleem. Ik kan
Wildetijgerin, 22 jaar · Dalfsen
Je bent een beetje macho en sterkt je vind het heerlijk of het lijkt je heerlijk om mij eens echt als een sletje te mogen gebruiken??
Boterbloempje5, 22 jaar · Gent
Ik zoek een leuke spontane vent die ook van muziek houd. Ben je geïnteresseerd, laat dan maar iets van je horen.
Jonge Mamma, 22 jaar · Ospel
ben opzoek naar leuke geile man
WhiteWine, 22 jaar · Lemelerveld
Ik hou van heel veel seks, dus de man die ik zoek heeft genoeg energie om mij lekker veel harde seks te geven!!! Een hele nacht