Ik ben eigenlijk gewoon op zoek naar vriendschap met een beetje extra ;), dus ik heb je nodig om daarvoor te zorgen, en, één ding ik wil een man die ook een open geest heeft en niet bang is om een nieuwe stap te nemen met mij!
Ik ben snel verlegen en dan krijg ik die rode kop. Maar als het ijs gebroken is dan is het ook over. Daarom spreek ik niet gemakkelijk mensen aan maar hier kan je het heel gemakkelijk. Vertel mij dan eens wie jij bent?
Ik vind het fijn om een ??goede vriend te hebben, een vrouw of een man. Ik wil echte waardevolle vriendschap. Ik vind het fijn als iemand me steunt en aanmoedigt tijdens wedstrijden. Als je ook sportief bent, dan is dat nog beter. want dan kunnen we samen trainen.