Ik vind het fijn om een ??goede vriend te hebben, een vrouw of een man. Ik wil echte waardevolle vriendschap. Ik vind het fijn als iemand me steunt en aanmoedigt tijdens wedstrijden. Als je ook sportief bent, dan is dat nog beter. want dan kunnen we samen trainen.
Ik wil mijn vaste vriend hebben. Ik wil een geweldige zoener. Ik hou van een jongen die zich op mijn fantasieën kan richten. Ik zal het liever hebben als je de controle over de ontmoetingen kunt overnemen. Maar je moet me ook soms laten omgaan met je. Stuur me een bericht en vertel me je inzichten.
Ik zoek geen bepaald type, haarkleur, huidskleur of postuur. ik zoek gewoon een man die net als ik lekker soepel in de omgang is, de leuke tenten weet te vinden en mij kan verrassen op een spontaan uitstapje.